KURUMSAL


KINA ailesi 1990 lı yıllarda gayrimenkul sektörüyle tanışmış olup 2002 yılında sektörün ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak amacı ile kurumsallaşarak KINA İNŞAAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ni kurup fiili olarak inşaat sektörüne girmiştir.

Malatya nın daha güzel yaşanabilir bir şehir olması için yıllarca çalışan firmamız şehrin dört bir yanında konut, iş yeri ve ticaret merkezleri inşaatlarıyla binlerce vatandaşımızı yuva ve ekmek teknesi sahibi yapmıştır. İnşaat sektörü sürekli kendini yenileyen bir çalışma alanıdır. Bu bağlamda sektördeki en son teknolojik gelişmeleri, malzeme bilgilerini, projeleri, teknik şartnameleri ve yönetmelikleri yakından takip ederek müşterilerinin haklı beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılamayı kendine görev edinmiştir.

İnşaat Yüksek mühendisi barındıran uzman kadrosuyla teknik donanımını yolun başında kuşanmış firmamız, verdiğiniz emaneti en iyi şekilde korumayı benimseyip, eğitime ve bilgi birikimine verdiği önemle geleceğinizi sağlam temellere inşa etmenizi amaçlıyor. Arzuladığınız güveni ve yaşam kalitesini yıllardır inşa ediyor olmanın verdiği güven ve haklı gururuyla önüne koyduğu gelecek vizyonunu hep bir adım öne taşıyıp, sizden aldığı gücü nesilden nesile size yanısıtmaya ve geleceğin yaşam alanlarını sizlerle şimdiden buluşturmaya devam edecektir.

Değişimin başladığı yer için, KINA İNŞAAT  ı seçin.