KALİTE POLİTİKAMIZ


KINA İNŞAAT TİC. SAN. LTD. ŞTİ. uyguladığı her yeni projenin bir öncekinden bir adım daha önde olmasını esas alarak yaşama değer katmak amacı ile standartları daha da yükselten, yenilikçi, girişimci ve sürekli gelişme felsefesinde bir firma olma bilincindedir.

İnşaat sektöründe kazandırdığı farklı konseptlerdeki projeleriyle kusursuzluğu amaç edinen KINA İNŞAAT, altına imza atacağı her projede aşağıdaki ilkelerini muhafaza etmeyi ve hayata geçirmeyi görev edinir; Mimariye, statiğe, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine ve inşa tekniklerine uyarak güvenli yaşam alanları yaratmak.

En yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vererek koşulsuz olarak müsteri memnuniyetini sağlamak ve bu amaçla müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutarken pazar analizleri yapmak ve fizibilite modelleri geliştirmek. Teknolojiyi yakından takip edip geleceği yapılandırmak yolundaki basamakları kaliteli ürünler kullanarak güçlü adımlarla yürümek. Güven duygusunun öneminin bilinciyle teslimatları söz verilen sürede yapmak ve sözleşme maddelerinde ki diğer esaslara da uygun şekilde teslim etmek.

Çalışanların iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak için gerekli tedbirleri almak. Projenin hazırlanmasından uygulanmasına kadarki tüm aşamalarında en küçük ayrıntılara kadar işi profesyonelce ve özenle, İnşaat Yüksek Mühendisi bakış açısıyla yapmak ve takip etmek. Şantiye faaliyetlerini oluşabilecek çevre kirliliklerini en aza indirecek şekilde planlamak ve gerekli önlemleri almak. Çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklere ve çevre standartlarına uymak. Atıkları en aza indirerek hava, su ve toprak kirliliğini önlemek amacıyla geri dönüşümü sağlamak için gerekli tedbirler almak. Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamaya çalışmak.

Hayata geçirdiğimiz projelerde çevreye, insana ve geleceğe değer katan projeler yapıp yaşamı doğayla buluşturmayı amaçlayan yeşil alanı bol projelerle çözümler oluşturup sunmak.